ریمل حجم دهنده لورآل مدل پارادایس

L'Oréal paradise extatic mascara

برند: لورال دسته‌بندی: ریمل
کد محصول: GT-1571

متاسفانه کالا در حال حاضر موجود نیست.

TKP-1571

در ریمل پارادایس لورال پاریس از یک براش متراکم فوق العاده نرم استفاده شده تا ضمن حالت دادن به مژه‌ها، بتواند مواد موجود در ریمل را در طول مژه‌ها به طور کاملا یکسان پخش کند. رنگ این ریمل اصل بسیار مشکی بوده و کیفیت آن به قدری بالاست که به خوبی روی مژه‌ها می‌نشیند و حالت پوسته پوسته بر روی تارهای مژه ایجاد نمی‌کند. در ترکیب ریمل حجم دهنده و بلند کننده لورال از روغن کرچک، روغن جوجوبا، روغن نخل، روغن زیتون و عصاره گل سنتورا استفاده شده است.

 

به همین دلیل هم ریمل حجم دهنده و بلند کننده لورال ، برخلاف ریمل‌هایی که مژه‌ها را خشک و شکننده می‌کنند، باعث نرمی و لطافت مژه‌های شما می‌شود. با کمک این محصول می‌توانید مژ‌ه‌هایتان را پر رنگ‌تر کرده و به افزایش طول و حجم آن‌ها کمک کنید تا زیباتر دیده شوند.

نگران ریختن ریمل بر زیر چشم نباشید، چون این محصول به خوبی روی تارهای مژه قرار میگیرد و ریزش ندارد. پیگمنت‌های مشکی غنی مورد استفاده در ریمل پارادایس لورال loreal ، با وجود آنکه ضد آب نیست، اما می‌تواند تا ۱۶ ساعت بر روی مژه‌ها بماند. در یک نظر سنجی بین مصرف کنندگان این محصول، مشاهده شد که ۹۱ درصد از آن‌ها مدعی بودند با این ریمل مژه‌های پر رنگ و حجیم، ۸۷ درصد مژه‌های زیباتر و ۹۸ درصد مژه‌های بلندتری داشتند.

 

ریمل پارادایس لورال پاریس را می‌توانید با آب و صابون به راحتی از روی مژه‌هایتان بشویید و برای پاک کردن آن نیازی به پاک کننده‌های قوی و سنگین نخواهید داشت.

  • حاوی پیگمنت‌های بسیار مشکی
  • بلند کننده و حجم دهنده مژه
  • نرم کننده تارهای مژه
  • حاوی روغن‌های گیاهی
  • براش مویی نرم و با کیفیت
  • بدون ریزش
  • بدون چسبندگی یا ایجاد ظاهری پوسته پوسته بر روی مژه‌ها
متاسفانه هیچ مشخصه فنی برای "ریمل حجم دهنده لورآل مدل پارادایس" درج نشده است.

ساعت کاری فروشگاه:

شنبه تا چهارشنبه 10 صبح تا 18

پنج شنبه ها 10 صبح تا 16

جمعه و تعطیلات رسمی، فروشگاه تعطیل است

تاکنون هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه خود را بنویسید