ژل کرم کراتوزان 30 اوریاژ

URIAGE Keratosane 30 Gel-Cream

برند: اوریاژ دسته‌بندی: مراقبت پوست
کد محصول: GT-3681

متاسفانه کالا در حال حاضر موجود نیست.

TKP-3681

بررسی ژل کرم کراتوزان 30 Uriage

ترک‌ پاشنه‌پا دلایل مختلفی دارد، حتی گاهی اوقات این عارضه از یک نسل به نسل بعدی ارث می‌رسد، اما به هر دلیل که پاشنه پای شما ترک داشته باشد ژل کرم کراتوزان 30Uriage، پاشنه‌پا، آرنج و سایر قسمت‌‌های خشک پوست را مانند پوست نوزادی تازه متولد شده، نرم و لطیف می‌کند.


غلظت مناسب اوره موجود در این محصول، عمل لایه برداری را با قدرت بالا روی نواحی خشک و یا ضخیم پوست انجام می‌دهد. از آنجایی که پوست خشک، ضخامت بیشتری دارد، باید این ژل کرم را به مدت بیشتری بر روی پوست نواحی پاشنه‌پا مالش دهید، اما نیازی به مالیدن مقدار زیادی از این ژل کرم نیست و چیزی حدود یک دانه نخود برای هر پاشنه‌پا کفایت می‌کند.

بسته به ضخامت و خشکی پوست پاشنه‌پا ممکن است جذب کامل ترکیبات این محصول طول بکشد، در نتیجه بهترین زمان استفاده از این ژل شستشو، قبل از خواب است که پاشنه‌های شما با جایی تماس ندارد. اگر هم پاشنه‌های شما بیش از حد پینه دارد می‌توانید به دفعات بیشتر از دوبار در روز از این ژل کرم استفاده کنید.

از طرف دیگر اثربخشی این ژل کرم بسیار سریع‌ است و پس از یک روز شاهد نرم‌ و صاف‌تر شدن پاشنه‌پا خواهید بود. دلیل این امر نیز ۳۰ درصد اوره‌ای است که در این ژل کرم استفاده شده است.


این محصول تنها برای پاشنه‌پا توصیه نمی‌شود و در هرکجای پوست بدن که شاهد پینه و ضخامت بیش از اندازه پوست هستید می‌توانید از این ژل کرم کراتوزان استفاده کنید.

در ساخت این ژل کرم از اسانس‌های خوشبو کننده استفاده نشده است و در نتیجه اگر پوست حساسی دارید به راحتی می‌توانید از این محصول کمک بگیرید. استفاده از این ژل کرم برای بانوان، آقایان و کودکان منع خاصی ندارد.

در مجموع می‌توان گفت ژل کرم کراتوزان 30 Uriageبا توجه به قیمتی که دارد انصافاً از اثربخشی خوبی برخوردار است و برای برطرف کردن پینه‌ و عارضه‌های ناشی از خشکی پوست پیشنهاد می‌شود.


 • لایه بردار و برطرف کننده زبری و تیرگی ناشی از افزایش ضخامت پوست در نواحی مانند آرنج ، قوزک پا ، زانو ، پوست سر و ...
  کمک به درمان کراتوز پیلار ( پوست مرغی )
  افراد دارای دیابت استفاده نکنند
  .
  روزی ۱ یا ۲ بار به صورت موضعی استفاده کنید

  ساخت کشور فرانسه

متاسفانه هیچ مشخصه فنی برای "ژل کرم کراتوزان 30 اوریاژ " درج نشده است.

ساعت کاری فروشگاه:

شنبه تا چهارشنبه 10 صبح تا 18

پنج شنبه ها 10 صبح تا 16

جمعه و تعطیلات رسمی، فروشگاه تعطیل است

تاکنون هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه خود را بنویسید